this->

Баталии "Гришин-Ковылина" продолжаются

27 ноября 2016, 11:05 962
Баталии Баталии

Наверное, в Запорожье сегодня не найдется человека, который не знает о "горячих" взаимоотношениях депутатов областного совета Татяны Ковылиной и Ярослава Гришина.

Такая взаимная нелюбовь двух народных избранников началась с тех пор, когда Татьяна Николаевна решила попрощаться с УКРОПом и его лидером Гришиным, с которыми пришла в Запорожский облсовет и стала депутатом.

С тех пор начинаются судебные разбирательства и "наезды" друг на друга, скандалы и обвинения, обливание зеленкой и угрозы.

Очередной скандал под маркой "Гришин-Ковылина" произошел во время заседания комиссии по изучению работы интернатов области. Татьяна Ковылина выступает за оптимизацию системы интернатов, Ярослав Гришин - против. И тут случилась перепалка, которая ничем хорошим не закончилась, а заседание комиссии признано несостоявшимся. Так как остальные депутаты покинули зал с заявлением: "Мы не желаем участвовать в этой грязи". Покинула зал и Ковылина с фразой в адрес Гришина: "Да пошел ты!". Очевидно, нормальные и цензурные аргументы у Татьяны Николаевны закончились.

Свое пост-мнение Ковылина высказала в Фейсбуке:

"Декілька месиджів тезово.
От як людина, котра не є лікарем, може встановити діагноз та описати професійно історію хвороби та ще й у 4- й стадії?
Але, якщо ця хвороба показова та ще й триває на засіданні робочої депутатської групи в обласній Раді, то є беззаперечним факт, який заслуговує на інвалідність по хамству, лайливим і брудним надуманим образам Всих і Вся.
Як люди,котрі не мають жодного морального права, не вміють орфографічно грамотно написати прізвище та по батькові поважного директора гімназії, бо рахували тільки дуби у Дубовому гаю та вихваляються власним достатком своєї родини( а кому це є цікавим на засіданні робочої групи???), водії ( хоч і добрі хлопці) та дівчатка без особистих досягнень і прислуга за згодою, беруться вирішувати долю освітньої галузі?
Виходить, що лікувати і вчити можуть випадкові та брудні біографії???
А обласна Рада- то є прохідний двір, Шановані мною іі КЕРІВНИКИ?
А щоб своє поріділе циркове оточення якось нівелювати, заливають брудом за надуманими домислами депутатів із власною думкою та позицією, чиновників( до речі- професійних), кореспондентів.
Але ці брудні дії " юридичного гегемона- зрадника" навіть партійного Лідера Геннадія Корбана- така собі росплата за відмову безкоштовно обслуговувати " пана" з білборду.
Висновок:
Ніхто і ніколи, ніякі погрози ( зафіксовані до речі сьогодні у Протоколі), бредові хворі жаргонні образи випадкових гопників по виклику із комплексом Наполеона, котрі не мають навіть на меті і в результаті депутатської роботи за рік жодного конструктиву задля Громади і галузей, окрім власної наживи, не завадять мені голосувати і приймати власні рішення, працювати там , де працюю і маю власний досвід ( бо це ж - не красти тисячами благодійні пожертви і гроші у діточок, хворих на онкологію.
Я особисто змарнувала на цього негідника півроку свого дорогоцінного часу і досвіду безкоштовно!
І якщо хтось із власної інтелігентності слухає бред , плітки і образи популіста , то я добирати слів і висловів не буду!
"

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить (1)
Комментарии (1)
  • romita 28.11.2016, 10:20

    Ця ковиліна коли-небудь перестане нам нагадувати комуністичне минуле та тягти всіх назад, при цьому заважаючи новим людям будувати сучасну Україну?!

Имя *
Комментарий *