21.05.2017 20:37 2007

Брыль аргументировал свое решение уйти

Брыль аргументировал свое решение уйти Фото № 0 Брыль аргументировал свое решение уйти Фото № 1

Председатель Запорожской ОГА Константин Брыль в ФБ аргументировал свое решение уйти из рядов СБУ.

Напомним, Константин Иванович написал заявление, чтобы уйти в отставку. И объяснил он свое решение вот как:

"Днями я написав рапорт про власне звільнення у запас з лав СБУ.
Прийняте мною рішення погодили Голова Служби безпеки України Василь Грицак та Президент України Петро Порошенко. Цим самим я хочу уникнути навіть натяків на подвійні стандарти і «особливий статус» для будь кого серед держслужбовців.
Чудово розумію, що більшість питань у громади виникло через нетривіальність ситуації. Адже вперше в історії України очільником регіону було призначено діючого офіцера Служби Безпеки України. Свого часу це рішення було продиктоване не спокійними умовами у регіоні, що межує із зоною проведення АТО. Саме для підтримки миру та стабільності в Запорізькій області мене і було направлено у відрядження.
Піти у запас - було дуже не простим для мене рішенням. Адже я ношу погони з 14 років. І все своє життя пишаюсь цим. Вважаю, що цей вчинок має стати прикладом для багатьох. І показати українцям, що немає нічого важливішого за служіння Батьківщині.
Крім того, це рішення стане законною підставою для оприлюднення моєї електронної декларації як держслужбовця. Тож найближчим часом я направлю листа у НАЗК з проханням додати у відкритий доступ мою декларацію в установленому Законом порядку.
Вважаю, що покладені на мене державницькі функції є не менш важливими ніж служба в лавах СБУ. Це моя відповідь всім популістам, які вважали, що офіцер може собі дозволити щось приховувати за погонами. Генерал СБУ - це не тільки звання, а і відповідальність за свої вчинки перед людьми та Україною!
"