Новости дня 30.07
21.07.2017 16:09 914

Брылю мешают журналисты

Брылю мешают журналисты Фото № 0

Главу ОГА Константина Брыля журналисты СМИ продолжают рассматривать что называется под микроскопом. Но это нормально, ведь губернатор - должность 100% публичная и открытая.

На этот раз в центре внимания до боли наскучивших губернатору журналистов оказались его перевозки. Ведь Брыля возят на Лексусе Богуслаева. И перевозки не из дешевых.

Константин Иванович не смог не ответить на нападки представителей мас-медиа и написал на совей странице в ФБ:

"І знов когось «бомбить», що я нібито «орендую авто у ПАТ «Мотор-Січ»»…
Повільно і для «особливо обдарованих» пояснюю:

За результатами проведення тендерних процедур 17 липня 2017 року облдержадміністрація уклала договір з КП «Автогосподарство» ЗОР на автотранспортне обслуговування голови ОДА однією одиницею автотранспорту до 31 грудня включно. Відкриті торги та переговорна процедура проводились двічі. Нажаль бажаючих взяти участь у конкурсі, окрім КП «Автогосподарство» ЗОР, не знайшлось. Згідно договору, поїздки регіоном та в Запоріжжі відбуватимуться на змінній основі: або на автомобілі Lexus LS 460 L, або ж на Skoda Super B. Останній є власністю КП «Автогосподарство» ЗОР. Тоді як АВТОМОБІЛЬ LEXUS LS 460 L ЗНАХОДИТЬСЯ В ОРЕНДІ У КП «АВТОГОСПОДАРСТВО» ЗОР ЗА ДОГОВОРОМ З ПАТ «МОТОР-СІЧ». 
І знову хочу нагадати, що «Автогосподарство» є комунальним підприємством облради. Згідно умов договору, послуги з перевезення пасажирів надаються облдержадміністрації за ціною 162 грн. з ПДВ за одну годину експлуатації. До цієї суми входить заправка, утримання автомобілю та заробітна платня водія. Загалом же бюджетні кошти сплачуються у БЮДЖЕТНЕ підприємство. Яке багато років поспіль не купувало автомобілів. Останні з них були придбані ще в 2008 році і в своїй більшості потребують ремонту та відновлення. Нажаль, минулого року депутати обласної ради не підтримали ідею виділення бюджетних коштів на закупівлю транспорту. В поточному – таку думку навіть не обговорювали. Як виконувати державницькі функції без транспорту – «розумники» не пропонують. Вони просто відпрацьовують кошти, сплачені за чергову порцію бруду. Воно і зрозуміло: язиком плести, це ж не лопатою махати.

Пропоную згадати інші досягнення «горе-слідчих». Тих, що підглядають за парканами та переслідують дітей. А в підсумку від їхніх «подвигів» відмовляються навіть замовники. Доволі просто сказати: я – журналіст. Важче – підтвердити це, хоча б якимись документами. Наразі справа, стосовно незаконного збирання та поширення відомостей про моїх неповнолітніх дітей розслідується органами Національної поліції України.
Будучи впійманим на місці вчинення правопорушення, пан Остапенко заявив, що він журналіст 24 каналу і здійснює законне журналістське розслідування за дорученням 24 каналу. Під час допиту він також повідомив, що є журналістом, але до теперішнього часу не надав слідству жодного посвідчення чи іншого документу на підтвердження своїх слів.
Крім того, на офіційний запит адвоката 24 канал повідомив, що ПрАТ «Телерадіокомпанія Люкс» не є ані замовником, ані виробником телепередачі «Наші Гроші», Денис Бігус та Анатолій Остапенко не є працівниками телерадіокомпанії.
Відповідно, постає питання їх журналістського статусу, журналістської етики і, просто, законності їхніх дій.

P.s. На фото лише витримка офіційної відповіді телеканалу, аби не заважати інтересам слідства."

Как говорится, лучше бы не писал... Ведь после этого выступления на такой весьма сомнительной для официального лица коммуникативной площадке, как ФБ, посыпались комментарии типа:

Источник: 1news.zp.ua