23.08.2017 10:38 2166

О чем рассказал запорожцам Луценко на Хортице (ФОТО)

О чем рассказал запорожцам Луценко на Хортице (ФОТО) Фото № 0 О чем рассказал запорожцам Луценко на Хортице (ФОТО) Фото № 1 О чем рассказал запорожцам Луценко на Хортице (ФОТО) Фото № 2 О чем рассказал запорожцам Луценко на Хортице (ФОТО) Фото № 3 О чем рассказал запорожцам Луценко на Хортице (ФОТО) Фото № 4 О чем рассказал запорожцам Луценко на Хортице (ФОТО) Фото № 5 О чем рассказал запорожцам Луценко на Хортице (ФОТО) Фото № 6 О чем рассказал запорожцам Луценко на Хортице (ФОТО) Фото № 7 О чем рассказал запорожцам Луценко на Хортице (ФОТО) Фото № 8 О чем рассказал запорожцам Луценко на Хортице (ФОТО) Фото № 9 О чем рассказал запорожцам Луценко на Хортице (ФОТО) Фото № 10 О чем рассказал запорожцам Луценко на Хортице (ФОТО) Фото № 11 О чем рассказал запорожцам Луценко на Хортице (ФОТО) Фото № 12 О чем рассказал запорожцам Луценко на Хортице (ФОТО) Фото № 13 О чем рассказал запорожцам Луценко на Хортице (ФОТО) Фото № 14

Сегодня, в День флага, на запорожской Хортице подняли государственный флаг. В этом мероприятии принял участие и Генпрокурор Украины Юрий Луценко.

Важный гость, обратившись к запорожцам, отметил, что его сын также служил в АТО, в то время, когда начиналась самая жестокая российско-украинская война. Его сын тогда защищал Донецкий аэропорт.

  • Сегодня я как никогда верю в нашу победу. Ведь страна, которая практически голыми руками дала отпор огромной стране-империи, стране-агрессору, сможет выйти из этой войны победителем. И я всем нам желаю победы! - отметил Луценко.

Поздравил с праздником земляков и глава Запорожского региона Григорий Самардак:

"Дорогі земляки! Високоповажні гості нашої області!

   День державного прапора України є символом єдності українського народу, патріотизму та незламності духу. Сотнями років синьо-жовтий стяг був ознакою боротьби за суверенітет нашої Батьківщини, свободу мислення та права людини.

    26 років тому він гордо замайорів над куполом Верховної ради, сповіщаючи про народження нової, незалежної держави.

   Сьогодні, під рідним, українським прапором наші захисники боронять східні кордони країни. Завдяки подвигу героїв Майдану Гідності та учасників АТО, національний прапор став для наших громадян уособленням  миру та надії на спокійне життя.  

   Маємо з більшою відповідальністю ставитися до державних символів. І я закликаю до цього кожного з вас! Адже  сьогодні ми добре розуміємо: там де Український прапор – там Українська держава.

   Символічно, що тут, на Хортиці, державний прапор майорить на найвищому в Україні флагштоку. Так, аби й здалеку, нашим ворогам було добре видно – ми є господарями на власній землі! Запоріжжя – це Україна: Вільна. Соборна. Незалежна.  

Мені дуже хочеться, аби в цей день, синьо-жовтий двоколор українського прапора замайорів в кожному кутку української землі.  Нехай кожен українець, де б він не був, відчує себе частиною великої, дружньої, люблячої родини. Закликаю всіх об`єднатися під прапором України заради процвітання нашої держави!

Слава Україні!"

Фото - Вся Власть