21.04.2018 13:41 2280

Саакашвили отреагировал на резонансные события в Запорожской области

Саакашвили отреагировал на резонансные события в Запорожской области Фото № 0 Саакашвили отреагировал на резонансные события в Запорожской области Фото № 1

Лидер партии Рух Новых сил поддержал требования запорожцев по отставке главы облгосадминистрации Константина Брыля.

Экс-глава Одесской ОГА и Президент Грузии Михеил Саакашвили, недавно лишенный украинского гражданства, отреагировал на резонансные события в Запорожской области, а именно циничный поджог микроавтобусов компании «БасТур» оппозиционного к областной власти бизнесмена, члена ВО «Батьквищина» Дмитрия Довбыша.

На официальной странице лидера «Руха новых сил» вчера был размещен следующий пост:

"Наступного вівторка Запоріжжя повстає проти голови ОДА Костянтина Бриля, якого називають «королем Запорізької корупції». Людина все життя «працює» на державній службі, але – дива та й годі – володіє нерухомістю на мільйони доларів, а діти відпочивають на найкращих курортах світу.

Звичайно, що Брилю народна ініціатива дуже не сподобалась, критику він не любить. Тож вирішив діяти на випередження і налякати одного з підприємців, який підтримував марші за імпічмент і є одним з організаторів протесту проти голови ОДА, – спалити йому 3 мікроавтобуси. Підприємець Dmitriy Dovbysh якраз за день до підпалу публічно заявив, що піде на мітинг за відставку голови Запорізької ОДА

Причому, до цього на підприємство Дмитра були подані сотні скарг від фейкових громадських організацій, вчинявся тиск з боку чиновників, які вимагали незаконних поборів. Але він непохитний у своїй боротьбі із системою, яка намагається його «придушити». Він просто хоче вести свій бізнес прозоро і чесно, і щоб влада йому не заважала.

Запоріжжя – місто з духом козацтва і з особливим духом свободи. РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі долучається до протесту проти голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля..."

Источник: akzent.zp.ua