24.03.2019 12:58 263

Талантливый запорожец рисует в Голливуде

Талантливый запорожец рисует в Голливуде  Фото № 0

Александр Зиновьев - художник, карикатурист, организатор международного конкурса карикатур "Василівські веселини", волонтер, татуировщик.

Запорожец решил попробовать реализовать свой творческий потенциал в Америке.

Так, в возрасте 50 лет он приехал в Лос-Анджелес. На этот момент там уже полгода жил его сын Алексей. Первым делом запорожец начал учить английский язык. Также здесь он рисовал шаржи, портреты на Аллее славы в Голливуде. Земляки из Украины помогли Александру оформить документы и найти работу. 

"У американському суспільстві існує певна система відносин в побуті, на роботі, на вулиці, в різних сферах життя, яка мені подобається. На жаль, колишні співвітчизники, які давно тут мешкають і створюють бізнес, поводяться інакше. Вони дозволяють собі затримувати зарплатню (що в Америці неприпустимо). Поступово збільшувати обєм роботи (не так, як домовлено було). Занижують тариф погодинної оплати. А також намагаються залізти тобі в душу і взнати про тебе все, щоб тобою маніпулювати. А це порушує зону комфорту. Тому, коли людина оволодіє англійською мовою і має документи, то намагаються влаштуватись на роботу до корінних американців (тобто тих, які в Америці з народження)", - рассказывает Александр Зиновьев.

Источник: zabor.zp.ua