Новости дня 30.07
13.03.2018 14:18 3115

Запорожский депутат выступил против "геноцида малого и среднего бизнеса"

К нам в редакцию сайта Gazeta.zp.ua обратился депутат Запорожского облсовета Дмитрий Майстро, который выступает против "геноцида малого и среднего бизнеса".

Так, народный избранник сообщил:

"Геноцид малого та середнього бізнесу та знущанням над народом – тільки так можна охарактеризувати запропоновані депутатами від Блоку Петра Порошенка в законопроекті № 8098 зміни до податкової системи!!!

Такі нововведення, зокрема щодо повної ліквідації ІІІ групи платників податків та встановлення численних обмежень та заборон для бажаючих використовувати спрощену систему оподаткування свідчать про намір деяких можновладців ще більше посилити податковий тиск та встановити тотальний контроль над малим і середнім підприємництвом, лобіювання інтересів великого бізнесу. 
Переконаний, що такі зміни призведуть до знищення малого та середнього бізнесу, значної втрати чисельності робочих місць, повної та остаточної «тінізації» діяльності підприємців та скорочення надходжень до бюджету. 
За для вирішення даного питання сьогодні подав проект рішення щодо звернення депутатів Запорізької обласної ради до Верховної ради України з пропозицією не підтримувати цей законопроект. Зважаючи на надважливість даного питання, буду вимагати його розгляду на найближчій сесії облради. 
Сподіваюся на підтримку колег-депутатів. Не дамо остаточно зруйнувати економіку країни та ще більше посилити соціальну напругу в суспільстві!"