Новости дня 03.11
03.11.2017 09:20 330

Запорожский полумарафон помогут организовать около 200 патрульных

Через два дня в Запорожье состоится масштабное беговое мероприятие — полумарафон Zaporizhstal Half Marathon. Он включит в себя несколько дистанций — 21 км, 10 км, 5 км и 2 км.  Забеги будут проходить с 9.00 и до обеда. О безопасности движения участников позаботится патрульная полиция Запорожья. Как сообщала «Индустриалка» в связи с проведением полумарафона в воскресенье на время перекроют движение.

— На Дніпрогесі буде здійснюватися реверсний рух і ми перекриємо одну смугу руху для автомобілів в один бік, — рассказала начальник Управления патрульной полиции Запорожья Светлана Михайловская. — Дуже важливо, щоб всі люди розуміли, яка буде ситуація. Незручності будуть короткочасними та пройдуть без ускладнень, якщо водії проявлять уважність.

Рекомендую водіям зменшити швидкість руху при виїзді на міст Днепровської ГЕС, а саме рухатися не більше 30 км на годину. Для мешканців Хортицького району рух по місту буде здійснюватись через Верхню Хортицю та греблю Дніпрогес з 9.00 до 13.00.

Деякі вулиці будуть перекриватися на короткий проміжок часу. До обмеження руху треба поставитися з розумінням і по можливості утриматися від поїздок з 9.00 до 14.00.

Особливе прохання маю до мешканців будинків, які знаходяться по вулиці Незалежної України. Не залишайте свої автомобілі на цій вулиці припаркованими на всю ніч та по можливості взагалі не залишайте там машини 5 листопада, тому що цією вулицею буде півдня здійснюватися рух транспорту.

 

 

Патрулировать участок с дистанциями полумарафона почти 200 инспекторов.

Организаторы приглашают запорожцев, которые не будут бежать, просто придти и поболеть за своих знакомых.

Источник: Индустриалка