Новости дня 11.03
07.11.2017 20:20 410

Запорожскому нардепу предрекли политическую смерть

Запорожскому нардепу предрекли политическую смерть Фото № 0

Известный запорожский журналист Юрий Сидоров уличил народного депутата Игоря Артюшенко в двойных стандартах и невыполнении предвыборных обещаний.

Об этом Сидоров пишет у себя на странице в соцсети и приводит скрины обещаний некогда лидера запорожского Евромайдана и сегодняшнего нардепа.

«В серпні 2014 року наш перспективний політик Ігор Артюшенко ще не був народним депутатом. Тоді він щиро обурювався, що регіонали, комуністи, мільйонери-мажоритарники та їх водії і коханки не можуть проголосувати за відкриті списки.

І ось у 2017 році вже народний депутат Ігор Артюшенко прирівнює Велика політична реформа. Всеукраїнська акція до Антимайдану і вивергає купу бруду. І хоча одна з вимог – зміна виборчих правил та відкриті партійні списки, його не має в перших рядах на акції.

Ігоре, у 2014 році ти був правий: для них це рівнозначно політичній смерті. Але з того часу дещо змінилося: ти став одним з них і це рівнозначно політичній смерті для тебе. Мені щиро сумно, але це твій вибір», — пишет Сидоров.

Источник: akzent.zp.ua